امروز : سه شنبه 14 مرداد 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

بازدید از اداره ثبت احوال پلان و دیدار با سرپرست بخشداری پلان

بازدید از اداره ثبت احوال پلان و دیدار با سرپرست بخشداری پلان

مدیر کل ثبت احوال استان :
✅ثبت به موقع وقایع حیاتی الخصوص ثبت فوت که عدم ثبت به موقع باعث به وجود امدن مشکلات بسیاری برای مردم و خانواده ها می گردد هدف اصلی ثبت احوال در استان است و باید افراد در مهلت های قانونی نسبت به ثبت وقایع حیاتی اقدام کنند و این امر باید با اطلاع رسانی به خانواده ها و همچنین جوانان صورت گیرد .
✅بخشداری و شوراها و دهیاران نقش مهمی در اطلاع رسانی مناسب قوانین و مقررات به مردم دارند.
✅با تاسیس ادارات جدید سعی نمودیم سطح دسترسی مردم به ثبت احوال را کوتاه تر نماییم تا بتوانیم خدمات مناسب تری به مردم هر بخش ارائه گردد .
✅تاکید بر برگزاری جلسات اختصاصی بخشدار با فرماندار محترم و فرمانده انتظامی و اطلاعاتی شهرستان جهت تسریع در بررسی و تعیین تکلیف پرونده ها و در مقابل ثبت احوال آمادگی دارد تا با تایید پرونده به سرعت نسبت به صدور شناسنامه اقدام نماید.

آرام سرپرست بخشدار پلان:
♦اداره ثبت احوال پلان نوپا است و نیاز به توجه بیشتری در خصوص تجهیزات و نیروی انسانی دارد .
♦فاقدین شناسنامه یکی از موضوعات مهمی است که باید به صورت جدی پیگیری گردد .
♦بخشداری در کنار ثبت احوال است و آمادگی دارد تا با همکاری و مشارکت خدمات مناسب تری به مردم ارائه گردد.

شه بخش نماینده شورای عالی استانها پلان :
⬅حضور مداوم مدیر کل و معاونین ثبت احوال در بخش ها و شهرستانها و بازدید از مناطق مختلف یکی از حسنات این اداره کل است که بدون هیچ تشریفاتی با مردم در ارتباط هستند و این پیگیری و مداومت برای رفع مشکلات همیشه وجود داشته ولی با توجه به گستردگی استان و شهرستان نیاز به همکاری بیشتری دارد.
⬅پیگیری فیبر نوری اداره پلان در دستور کار شورای اداری شهرستان قرار گرفته است تا با همکاری همه دستگاها این امر هر چه سریعتر محقق گردد .


تاریخ درج : 1398/4/9

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 49103 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 2 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 25 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 149 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 876 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3247 نفر