امروز : دوشنبه 7 بهمن 1398

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار جدید بمپور

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار جدید بمپور

مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک انتصاب فرماندار بمپور گفت : ثبت احوال یار و یاور و در کنار فرمانداری است .
وی گفت : کمترین آمار فاقدین شناسنامه در استان را در بمپور داریم که در کمترین زمان پرونده تشکیل و نسبت به بررسی پرونده و تعیین تکلیف ان اقدام می گردد.
دهمرده گفت : هدف مهم ثبت احوال ثبت وقایع حیاتی در مهلت قانونی است.
وی گفت : ثبت فوت در استان کمی با مشکل مواجه است که باید در جلسات شورای هماهنگی نسبت به آگاه سازی مردم اقدام گردد همچنین استفاده از ظرفیت های موجود در شهرستان و همکاری دهیاری ها نسبت به ثبت فوت در مهلت قانونی ۱۰ روز اقدام می گردد .
وی افزود : در ثبت ولادت با توجه به استقبال مردم مراجعه به موقع وجود دارد و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.
در خصوص کارت هوشمند ملی نیز وی گفت : ۸۴ درصد جمعیت استان کارت هوشمند ملی دریافت نموده اند و تا پایان سال این پروژه به اتمام رسیده و تمامی افراد کارت هوشمند ملی دریافت خواهند نمود .
افرازه فرماندار شهرستان بمپور در این دیدار گفت : بمپور قدمت زیادی در استان دارد و پرتراکم ترین روستاهای استان را داراست.
وی گفت : وظیفه ثبت احوال حساس تر و مهم تر از تمامی دستگاها است و تا ثبت احوال نباشد هویت وجود ندارد و این امر مهم در اختیار ثبت احوال است .
فرماندار بمپور گفت : فرمانداری آمادگی کامل برای همکاری با ثبت احوال را دارد تا مسیر خدمات رسانی به مردم هموار گردد .تاریخ درج : 1398/4/9

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 32717 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 119 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 163 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 894 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3919 نفر