امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار با سرپرست فرمانداری زاهدان

دیدار با سرپرست فرمانداری زاهدان

مدیر کل ثبت احوال استان به همراه روسای ادارات ثبت احوال حوزه شهرستان زاهدان با سرپرست فرماندار شهرستان زاهدان دیدار و گفتگو نمودند .
در این دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با اشاره به موضوع فاقدین شناسنامه در شهرستان زاهدان گفت : با پیگیریهای صورت گرفته در سال های گذشته تاکنون بیش از 8000 پرونده در استان تعیین تکلیف شده است و از این تعداد 7000 پرونده تایید و برای حدود 27 هزار نفر شناسنامه صادر شده است .

وی گفت : تا وقتی که مهاجرت در استان وجود داشته باشد مشکل فاقدین به اتمام نمی رسد و همیشه حاشیه شهرهای بزرگ نقطه اسکان اکثر این افراد است .
وی ابراز امیدواری کرد با همکاری دستگاههای ذیربط و برگزاری جلسات شورای تامین شهرستان پرونده های باقی مانده تعیین تکلیف شده تا مشکل این افراد هر چه سریعتر مرتفع گردد . 
سرپرست فرماندار شهرستان زاهدان نیز با اعلام آمادگی گفت : با همکاری ثبت احوال و دستگاههای مرتبط هر چه سریعتر مشکل این گونه افراد رفع گردد .تاریخ درج : 1397/7/14

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 19032 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 97 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 100 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 619 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1963 نفر