امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار با مدیر کل جدید پست استان

دیدار با مدیر کل جدید پست استان

مدیر کل ثبت احوال استان به همراه معاونت فناوری اطلاعات پیش از ظهر امروز با مدیر کل جدید پست استان دیدار و گفتگو کرد.
مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک انتصاب ایشان و تقدیر و تشکر از همکاری پست و همکاران گفت : ثبت احوال و پست از دستگاهایی با قدمت بسیار هستند که سالهای بسیاری در حال خدمات رسانی به ارباب رجوع در استان هستند.
وی گفت : در استان های دیگر با همکاری دفاتر پیشخوان و در استان ما با همکاری بسیار خوب اداره کل پست اهداف مورد نظر کارت هوشمند محقق شود به صورتی که توانستیم در سال گذشته رتبه برتر در بحث کارت هوشمند در سطح کشور را کسب نماییم.
وی با اشاره به جمعیت جوان استان گفت : نسبت به سایر استانها این استان از بالاترین جمعیت جوان برخوردار است و تاکنون یک میلیون و چهارصد هزار نفر برای کارت هوشمند ثبت نام نموده و چهارصد هزار نفر از جمعیت استان باقی مانده اند که تا پایان سال این افراد نیز کارت هوشمند ملی دریافت می نمایند.
زمانی مدیر کل پست استان گفت : در سال های گذشته همکاری بسیاری بین دو دستگاه صورت گرفت که این امر باعث گردید مردم شناخت بیشتری نسبت به پست پیدا نموده و از طرفی توانستیم با همکاری دو ارگان نسبت به خدمات رسانی مناسب تر به مردم اقدام گردد.
وی گفت : با توجه به قدمت و سابقه پست و همچنین همکاری با دستگاهای اجرایی و همچنین ارتباطات قومیتی موجود در استان باعث وحدت و انسجام و خدمات رسانی مناسب به قشر آسیب پذیر استان گردیده و تلاش است بهترین خدمات به مردم ارائه گردد
در پایان دیدار از ایستگاه ثبت نام و تحویل کارت هوشمند ملی اداره پست زاهدان بازدید به عمل آمد.
تاریخ درج : 1397/6/22

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 19032 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 97 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 100 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 619 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1963 نفر