امروز : دوشنبه 27 اسفند 1397

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار صمیمی مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار جدید شهرستان میرجاوه

دیدار صمیمی مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار جدید شهرستان میرجاوه

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و معاون فناوری اطلاعات ثبت احوال در محل دفتر فرمانداری شهرستان میرجاوه با جناب آقای سرحدی فرماندار جدید شهرستان میرجاوه دیدار و گفتگو نموند .

در این دیدار مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک انتصاب جناب سرحدی به عنوان فرماندار شهرستان میرجاوه گفت : سابقه خدمت و همکاری های خوب جناب سرحدی در مسئولیت های گذشته در حوزه نصرت آباد با ثبت احوال و آشنایی ایشان از قوانین و مقررات باعث ایجاد رابطه همکاری بسیار خوب بین ثبت احوال و فرمانداری خواهد شد.

وی گفت : تشکیل جلسات شورای تامین و بررسی پرونده های فاقدین شناسنامه در شهرستان میرجاوه باعث تسریع در تعیین تکلیف و رفع بسیاری از مشکلات این گونه افراد خواهد بود.

سرحدی فرماندار شهرستان میرجاوه در این دیدار گفت : مسئولیت ها و پستهای سازمانی به عنوان فرصت هایی است که در اختیار ما قرار می گیرد تا بتوانیم در چهارچوب قانون و با حفظ حرمت افراد به آنان خدمت نماییم و باید در این مدت کوتاه خدمات رسانی مناسبی به مردم صورت گیرد .

وی ضمن تقدیر از عملکرد ثبت احوال استان در حوزه فاقدین شناسنامه در استان گفت : در شهرستان میرجاوه با همکاری سایر ارگانهای مرتبط با حوزه فاقدین شناسنامه و تشکیل جلسات سعی می گردد تا هر چه سریعتر مشکل مردم در منطقه مرتفع گردد.تاریخ درج : 1397/6/15

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 19032 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 97 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 100 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 619 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1963 نفر