امروز : دوشنبه 5 فروردين 1398

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با مدیر کل ثبت احوال استان

دیدار مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با مدیر کل ثبت احوال استان

به مناسبت هفته دولت مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با حضور در دفتر مدیر کل ثبت احوال استان در خصوص اقدامات و فعالیت های صورت گرفته درحوزه ثبت احوال دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیر کل ثبت احوال استان اقدامات و فعالیت های ثبت احوال استان را تشریح نمود و گزارشی از اقدامات صورت گرفته ارائه نمود .

سرکار خانم فاضل مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری با اشاره به مشکل فاقدین شناسنامه در استان گفت : عملکرد ثبت احوال استان در خصوص فاقدین مطلوب بوده است اما این مشکل با توجه به حضور اتباع خارجی در سالهای گذشته در استان و ازدواج زنان ایرانی با این افراد و فرزندان حاصل از این ازدواج ها مشکلاتی را در استان ایجاد کرده است که باید مرتفع گردد.

درپایان این دیدار سرکارخانم فاضل ازبخش های مختلف ستاد ثبت احوال استان بازدید و با همکاران خانم ثبت احوال استان دیدار نمود.
تاریخ درج : 1397/6/9

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 19257 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 59 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 80 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 533 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1853 نفر