امروز : شنبه 31 فروردين 1398

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

با حضور رئیس سازمان ثبت احوال کشور شورای اداری ثبت احوال استان برگزار شد

با حضور رئیس سازمان ثبت احوال کشور شورای اداری ثبت احوال استان برگزار شد

جلسه شورای اداری ثبت احوال سیستان و بلوچستان با حضور دکتر حمید درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور و هیات همراه در سالن اجتماعات اداره کل ثبت احوال استان برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه آقای دهمرده مدیر کل ثبت احوال استان گزارشی از عملکرد فعالیت ها و اقدامات ثبت احوال استان در سالهای اخیر در حوزه های مختلف کاری ارائه نمود .

همچنین معاونین ستادی و روسای ادارات ثبت احوال استان با ارائه گزارشی از اقدامات خود مشکلات و موانع موجود در ارائه خدمات در سطح استان را مطرح نمودند .

دکتر درخشان نیا رئیس سازمان ثبت احوال کشور در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیر کل و کارکنان ثبت احوال استان گفت : عملکرد و آمارهای موجود نشان از خدمات خوب و تلاش تمامی کارکان ثبت احوال استان جهت ارائه خدمت به مردم است .

وی با اشاره به احادیث و سیره پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت : یکی از مهم ترین آموزه های قرآن و اهل بیت علیهم السلام خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است و مردمی که به شما مراجعه می کنند همانند نعمتهای الهی است که خداوند متعال این فرصت را برای ما قرار داده است تا بتوانیم از گوهر های خدمات رسانی به مردم برای توشه آخرت خود جمع آوری نماییم .

دکتر درخشان نیا ضمن بیان اهداف سازمانی گفت : امروز بدون تردید ادارات ثبت احوال از ادارات پیشتاز در سطح کشور بوده و اسناد ثبت احوال پایه و اساس خدمات سایر دستگاههای اجرایی می باشد .

وی عنوان نمودند : در پروژه کارت هوشمند ملی خدمات بسیار خوبی به مردم ارائه گردید و این هدف جز با همکاری و تلاش کارکنان در سطح کشور امکان پذیر نبوده و ارجایی شدن اهداف سازمانی جز با همدلی و همکاری همه کارکنان در سطح کشور میسر نخواهد بود .تاریخ درج : 1397/4/18

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 20282 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 634 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1770 نفر