امروز : شنبه 31 فروردين 1398

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار رئیس سازمان ثبت احوال کشور با خانواده شهدای ثبت احوال استان

دیدار رئیس سازمان ثبت احوال کشور با خانواده شهدای ثبت احوال استان

رئیس سازمان ثبت احوال کشور و هیات همراه عصر دیروز در دیدارهای جداگانه با حضور در منزل شهدای ثبت احوال استان (شهید ارجمندی و شهید صیادی )با خانواده این عزیزان دیدار و گفتگو نمود.
درخشان نیا در این دیدارها گفت : شهدای ثبت احوال در ارتباط با ماموریت سازمانی خود و در راه خدمت به مردم به شهادت رسیده اند و با شجاعت در راه دفاع از مرزهای هویت و تابعیت خاری بر چشم انسان های ناپاک بوده اند و همانند حضرت علی (ع) که به دست شنیع ترین افراد به شهادت رسید توسط افرادی ناپاک و شنیع به شهادت رسیدند.
وی گفت : ادای احترام به شهدا و خانواده ایشان وظیفه ماست و و امیدوارم خداوند متعال توفیق عنایت نماید تا همه ما با عهدی که با شهدا بستیم که امانتدار آنها و ادامه دهنده راه این شهدای گرانقدر باشیم .
در این دیدار مدیر کل بنیاد شهید و هیات همراه و همچنین مدیر کل ثبت احوال استان و معاونین ستادی ریاست سازمان را همراهی نمودند .
در پایان این دیدار با اهدای لوح از ظرف ریاست سازمان از خانواده شهدا تقدیر به عمل آمد .

تاریخ درج : 1397/4/17

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 20282 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 2 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 634 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1770 نفر