امروز : شنبه 31 فروردين 1398

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

مراسم تجلیل از جناب حشمت زاده همکار بازنشسته

مراسم تجلیل از جناب حشمت زاده همکار بازنشسته

در مراسمی با حضور معاون امور اسناد هویتی استان و رئیس و معاونین و کارشناسان اداره ثبت احوال شهرستان زاهدان از 30 سال خدمت جناب آقای حشمت زاده تقدیر و تکریم گردید . 
در این مراسم معاون اسناد هویتی استان در سخنانی با اشاره به زحمات کارکنان ثبت احوال گفت : خدمات رسانی در گذشته در ادارات ثبت احوال با توجه به وسعت و گستردگی استان بسیار دشوار بوده است که کارکنان قدیمی ثبت احوال با تمام وجود برای خدمات رسانی مناسب به مردم و مراجعین تلاش می نمودند و جای تقدیر و تشکر دارد .
همچنین رئیس اداره ثبت احوال شهرستان زاهدان نیز در سخنانی با اشاره به فعالیت های خوب جناب آقای حشمت زاده از تلاش ها و زحمات این همکار گرامی تقدیر و تشکر نمود.
در پایان این مراسم لوح تقدیر معاون برنامه ریزی سازمان ثبت احوال کشور و همچنین لوح تقدیر مدیر کل ثبت احوال استان به ایشان اهدا گردید .تاریخ درج : 1397/4/4

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 20282 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 81 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 634 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 1770 نفر