امروز : يكشنبه 29 فروردين 1400

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

پیام تبریک مدیر کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم دیماه

پیام تبریک مدیر کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان به مناسبت سوم دیماه

بسمه تعالی
مقام معظم رهبری : "اتقان اسناد هویتی ایرانیان بسیار با اهمیت است"

 

سوم دی ماه هر سال ، یادآور صدورنخستین سند هویتی ایرانیان است که نامگذاری این روز بعنوان روز ملی ثبت احوال فرصت مغتنمی است برای تبیین وظیفه خطیر حراست و مرزبانی از هویت و تابعیت ایرانی است ، که در راستای حفظ و صیانت از اسناد و هویت ایرانی در استان سیستان و بلوچستان دو شهید بزرگوار تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گردیده است .

ایجاد وحراست از پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور که به عنوان زیرساخت اصلی دولت الکترونیک باعث تحول بزرگ در نظام اجرایی و خدمات رسانی کشور گردیده و ماحصل این طرح ، الکترونیکی شدن تمامی خدمات و ارائه خدمات آسان تر و سریعتر در تمامی دستگاه ها گردیده است .

اکنون در یکصد و دومین سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای سرفراز ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان ، فرا رسیدن روز ملی ثبت احوال را به شما همکاران خدمتگذارعرصه ثبت وقایع حیاتی تبریک می گویم و از درگاه ایزد منان توفیق خدمت و سعادت همه عزیزان را خواستارم .

                                                                               

                                                                                                رضا راحت دهمرده

                                                                              مدیر کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستانتاریخ درج : 1399/10/3

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 76464 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 20 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 169 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 900 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2912 نفر