امروز : يكشنبه 29 فروردين 1400

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

ارائه خدمت رسانی بی وقفه به مردم شریف استان در مناطق روستایی

ارائه خدمت رسانی بی وقفه به مردم شریف استان در مناطق روستایی

????️ ۱۷ نفر از اعضای خانواده فاقد شناسنامه در روستای کلانی شهرستان دشتیاری شناسنامه دار شدند‌ .

◀️روستای کلانی در فاصله ۳۰ کیلومتری شهرستان دشتیاری قرار گرفته است و به دلیل سیل خسارتهای زیادی به منازل و همچنین مدارک هویتی مردم این منطقه وارد شده بود .

◀در همان زمان با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ، معاونین و رئیس ثبت احوال شهرستان دشتیاری در محل روستای کلانی از نزدیک با مردم روستا گفتگو و مشکلات آنان مورد بررسی قرار گرفت .

◀️امروز با مساعدت مدیر کل ثبت احوال استان و تلاش رئیس و کارکنان ثبت احوال شهرستان دشتیاری ۱۷ نفر از اعضای خانواده تاج محمد کلمتی ساکن روستای کلانی که تاکنون موفق به اخذ شناسنامه نشده بودند ، شناسنامه دار شدند .

◀️تاج محمد کلمتی دارای شناسنامه نمونه قدیم بوده و طی این سالها نسبت به تعویض شناسنامه خود اقدام ننموده بود که با پیگیری های صورت گرفته و طی مراحل قانونی ، شناسنامه وی تعویض و برای فرزندان وی نیز شناسنامه صادر و به آنان تحویل گردید.

◀انجام ماموریتهای دهگردشی در روستاهای کمتر برخوردار و دورافتاده در سطح استان از خدمات جهادی ثبت احوال استان است که همکاران ثبت احوال با حضور در مناطق دور دست و دور افتاده خدمات هویتی به مردم ارائه میدهند و باعث کاهش ترددهای جاده ای ، هزینه ها و خطرات مردم می گردد و تاثیر مثبت در ثبت به موقع وقایع حیاتی در استان دارد.


تاریخ درج : 1399/7/16

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 76464 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 21 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 169 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 900 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2912 نفر