امروز : چهارشنبه 7 آبان 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید ثبت احوال شهرستان ایرانشهر

مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید ثبت احوال شهرستان ایرانشهر

با حضور مدیر کل ثبت احوال استان و رئیس اداره حراست در فرمانداری شهرستان ایرانشهر
مراسم تکریم و معارفه مدیر جدید ثبت احوال شهرستان ایرانشهر برگزار شد .

هاشم زهی معاون سیاسی فرمانداری شهرستان ایرانشهر در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد ثبت احوال گفت : ارائه خدمات به صورت مناسب در حال انجام است و ابراز امیدواری کرد تا در آینده نیز مثل گذشته خدمات مناسبی به مردم شهرستان ارائه گردد .
مدیر کل ثبت احوال استان گفت : حوزه ایرانشهر قبل از دهه ۷۰ اداره بزرگی بوده است که از پیشین و بنت ، جلگه ، بزمان و ... زیر نظر اداره ایرانشهر ارائه خدمت می گردید ولی هم اکنون با گسترش ادارات ثبت احوال ۱۵ اداره در منطقه ایرانشهر وجود دارد که ۱۰ اداره مستقل و ۵ نمایندگی در حال ارائه خدمت به مردم هستند که باعث گردیده تا سطح دسترسی مردم راحتتر گردد و ارائه خدمت به مردم سریعتر صورت می گیرد.
وی گفت : امید است با جذب نیروهای جدید و تامین تجهیزات و کمک فرمانداری بتوانیم نمایندگی ها را به ادارات مستقل ارتقا دهیم و خدمات بهتری را به مردم ارائه نماییم .
وی افزود : ثبت احوال یکی از ادارات مهم و حساس در بین دستگاههای اجرایی است و همیشه توسط گروهک ها و افراد خاطی مورد صدمه واقع شده است و مسیر سختی را ایجاد نمایند که توانستیم از این مسیر سخت عبور کنیم و با تلاش همکاران در ادارات ثبت احوال جلوی بسیاری از تخلفات گرفته شد .
دهمرده با اشاره به وظایف ثبت احوال گفت : الکترونیکی شدن ارائه خدمات در ثبت احوال باعث گردیده است تا ارائه خدمات در محل سکونت افراد میسر گردد و از بسیاری رفت و امد های اضافه مردم جلوگیری و روند ثبت به موقع وقایع حیاتی کمک شایانی نماید .
وی با اشاره به قانون فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با افراد خارجی گفت : ثبت نام این طرح از طریق اداره کل اتباع امور خارجی آغاز شده است و افراد می توانند از آن طریق اقدام نمایند و اجرای این طرح باعث می گردد مشکل بسیاری از افراد فاقد شناسنامه مرتفع گردد .
رضا راحت دهمرده گفت : همکاری سایر سازمانها و دستگاه ها در ثبت به موقع وقایع حیاتی کمک بسیار شایانی به ثبت احوال می نماید و انتظار داریم که بتوانیم با همکاری پیوسته و هماهنگ سازمان ها وقایع حیاتی را در کمترین زمان ممکن به ثبت برسانیم .
در ابتدای جلسه جناب جامی گزارشی از اقدامات و فعالیت ها ارایه نمودند .
در پایان جلسه از عملکرد جناب جامی تقدیر و جناب اقای جلال هاشمزهی به عنوان مدیر جدید ثبت احوال ایرانشهر معرفی گردید .

تاریخ درج : 1399/5/22

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 59481 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 32 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 156 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 847 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3846 نفر