امروز : سه شنبه 7 بهمن 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان و فرماندار شهرستان تفتان

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان و فرماندار شهرستان تفتان

رضا راحت دهمرده مدیر کل ثبت احوال استان با حضور در فرمانداری شهرستان تفتان با سرکار خانم برنایی فرماندار شهرستان دیدار و گفتگو نمود .

مدیر کل ثبت احوال استان با تبریک ارتقا بخش نوک آباد به شهرستان تفتان گفت : ثبت احوال در خصوص ارتقا ادارات بخش به شهرستان نگاه ویژه ای دارد و سعی می نماید تا امکانات و تجهیزات ادارات را به تناسب شهرستان ارتقا دهد .
وی درخواست کرد با توجه به اعتبارات ویژه شهرستان ها تجدید التاسیس در اعتبارات تملک به ثبت احوال نگاه ویژه ایی داشته باشند تا بتوانیم نسبت به تجهیز اداره و ارائه خدمت بهتر به مراجعین اقدامات مناسب صورت گیرد .
رضا راحت دهمرده گفت : با کمک دستگاها و ارگانهای شهرستان ، الخصوص خانه های بهداشت بتوانیم وقایع حیاتی را در مهلت قانونی به ثبت برسانیم و از سوء استفاده از اسناد الخصوص اسناد فوت جلوگیری نماییم .

سرکار خانم برنایی فرماندار شهرستان تفتان گفت : گزارشاتی که از ثبت احوال دریافت نموده ام عملکرد مناسبی داشته اند و توانسته اند خدمات خوبی به مردم ارائه نمایند .
وی افزود : شعار فرمانداری تفتان این است که به نصف راضی نباشیم و باید کار به صورت کامل و ۱۰۰درصد انجام گیرد و تلاش فرمانداری نیز همین است تا اقدامات ارگانها به صورت کامل در سطح شهرستان انجام گیرد .
برنایی افزود : انتظار ما از ثبت‌احوال تعیین تکلیف تمامی پرونده های فاقدین شهرستان است و تمامی پرونده ها باید تمام و کمال مورد بررسی قرار گیرد و تکلیف پرونده ها چه از لحاظ تایید و چه رد تابعیت مشخص گردد .
وی افزود : انتظار ما این است تا همکاران ثبت احوال از تمامی روستاها به صورت حضوری و میدانی بازدید و بررسی به عمل آورد و مشکلات مردم در محل مرتفع گردد .

تاریخ درج : 1399/5/15

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 69887 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 55 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 133 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 1067 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3983 نفر