امروز : دوشنبه 10 آذر 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار با کارکنان ثبت احوال شهرستان خاش

دیدار با کارکنان ثبت احوال شهرستان خاش

مدیر کل ثبت احوال استان و رئیس اداره حراست و روابط عمومی از اداره ثبت احوال شهرستان خاش بازدید به عمل آوردند و با همکاران دیدار نمودند.
شالی بر رئیس ثبت احوال خاش در ابتدای جلسه با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیتها گفت : شهرستان خاش یکی از شهرستانهای خاص در استان است به گونه ای که سران طوایف مختلف استان در این شهرستان مستقر هستند و این امر باعث می گردد شرایط شهرستان را ویژه نماید و فردی که در اداره ثبت احوال انجام وظیفه می نماید باید با تمامی منطقه و طوایف آشنایی کامل داشته باشد .
وی ضمن تقدیر از تمامی همکاران ثبت احوال خاش گفت : با همکاری و همدلی همکاران تلاش شد تا به بهترین نحو نسبت به ارائه خدمت به مردم و دست یابی به اهداف سازمان اقدام گردد .

مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار گفت : هدف سازمان ثبت احوال کشور دقت در انجام کار و داده آمایی صحیح و دقیق اطلاعات در اسناد هویتی است زیرا این اسناد پایه و اساس تمامی اسناد در کشور است و در تمامی دستگاهها مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیر کل ثبت احوال استان افزود : کار بسیار خوب صورت گرفته در اداره خاش پالایش پرونده های قدیمی و تعیین تکلیف پرونده ها بود که در بحث فاقدین و منع خدمات ها کار را به روز نمود و هم اکنون تمام کارها به روز در حال انجام است
در پایان مراسم مدیر کل و همکاران از اقدامات جناب شالی بر تقدیر نمودند و جناب گنگوزهی به عنوان رئیس جدید ثبت احوال خاش معرفی گردید .

تاریخ درج : 1399/5/15

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 62421 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 5 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 72 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 163 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 827 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2939 نفر