امروز : چهارشنبه 7 آبان 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

تکریم و معارفه سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان زاهدان

تکریم و معارفه سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان زاهدان

در مراسمی با حضور فرماندار و اعضای شورای تامین شهرستان زاهدان اقای رحمتی به عنوان سرپرست جدید مدیریت ثبت احوال شهرستان زاهدان معرفی گردید.
در ابتدای این مراسم مدیر کل ثبت احوال استان گزارشی از اقدامات ثبت احوال استان و شهرستان زاهدان ارائه نمود و ضمن تقدیر از همکاری فرماندار و اعضای شورای تامین در بررسی پرونده های فاقدین شناسنامه ابراز امیدواری کرد با همکاری و همراهی و تسریع در بررسی پرونده ها بتوان خدمات شایسته تری به مراجعین ارائه نمود.

در این جلسه اعضای شورای تامین ضمن تقدیر از عملکرد جناب امینی راد در دوران خدمت در شهرستان زاهدان ابراز امیدواری کردند همانند گذشته با همکاری دوجانبه بین دستگاهها بتوان سد محکمی در مقابل دسیسه های افراد خاطی و همچنین شاهد ارائه خدمات شایسته به مردم باشیم .

نخعی فرماندار شهرستان زاهدان ضمن‌تقدیر
از عملکرد جناب امینی راد با اشاره به کلام حضرت علی (ع) گفت : خدمت رسانی به مردم یک‌ وظیفه خطیر است و فردی که مسئولیت می پذیرد بار سنگینی بر دوش خود دارد که باید با تمام توان و انرژی در انجام وظایف و خدمت به مردم تلاش نماید و به بهترین نحو ممکن وظایف خود را به انجام برساند و این مسئولیت در حوزه ثبت احوال با توجه به حساسیت ها بسیار خطیر تر و مهمتر است و مدیریت جدید باید بتواند این وظیفه خطیر را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند.

در پایان این مراسم جناب رحمتی به عنوان سرپرست جدید مدیریت شهرستان زاهدان معرفی و از خدمات جناب امینی راد با اهدای لوح تقدیر گردید.


تاریخ درج : 1399/5/5

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 59478 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 25 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 156 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 843 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3843 نفر