امروز : يكشنبه 15 تير 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

صدور شناسنامه تا ۳۰ بهمن برای تمامی افرادی که شناسنامه آنان مفقود شده است

صدور شناسنامه تا ۳۰ بهمن برای تمامی افرادی که شناسنامه آنان مفقود شده است

مدیر کل ثبت احوال استان گفت : تمامی افراد بالای ۱۸ سال که شناسنامه آنان مفقود شده است و می‌خواهند در انتخابات شرکت کنند، شناسنامه آن‌ها تا ۳۰ بهمن‌ماه صادر و تحویل می گردد .
رضا راحت دهمرده گفت : روند صدور شناسنامه مفقود شده بر اساس قانون یکماه پس از زمان درخواست به ادارات ثبت احوال است که با توجه به الزام ارائه شناسنامه جهت شرکت در رای گیری ، بخشنامه ای از طرف معاون امور اسناد هویتی و رئیس ستاد انتخابات سازمان ثبت احوال کشور صادر و در جهت رفع مشکل مردم برای حضور در انتخابات ، افرادی که شناسنامه آنان مفقود شده و درخواست آنان تا 30 بهمن به ادارات ثبت احوال واصل شده باشد برای آنان شناسنامه صادر می گردد .
مدیر کل ثبت احوال استان گفت : ادارات ثبت احوال در روز پنجشنبه یک اسفندماه تا ساعت 16 و در روز جمعه دوم اسفند ماه تا پایان زمان رای گیری آماده ارائه خدمات و رفع مشکلات هویتی به هم استانی های عزیز می باشد .
 دهمرده تصریح کرد : یکی دیگر از الزامات شرکت در انتخابات و رای گیری داشتن شماره ملی است که در تمامی شناسنامه های قدیمی و مکانیزه شماره ملی درج شده است و در صورتی که فردی تاکنون شماره ملی خود را اخذ ننموده است می تواند با مراجعه به ادارات ثبت احوال نسبت به اخذ شماره ملی خود اقدام نماید.

تاریخ درج : 1398/11/24

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 46153 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 30 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 155 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 832 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2681 نفر