امروز : يكشنبه 15 تير 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

بیانیه ثبت احوال سیستان و بلوچستان به مناسبت 22 بهمن

بیانیه ثبت احوال سیستان و بلوچستان به مناسبت 22 بهمن


بسمه تعالی

دهه فجر آینه‌ای است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد»(مقام معظم رهبری مدظله العالی)

نهال تنومند انقلاب اسلامی ایران در چهل و یکمین سال وجود با برکت خود همواره با سایه‌سارش چتر همدلی و همزبانی همراه با عزت، شرف و اقتدار را به ملت انقلابی و سترگ ایران اسلامی گسترانده است.

 انقلاب اسلامی یک حقیقت زنده، مستحکم و الهام‌بخش است که ۴1سال ایستادگی و صبر انقلابی در برابر گسترده‌ترین توطئه‌ها و سهمگین‌ترین دسیسه‌ها جایگاه عظیمی به جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان داده و ایران را خار چشم جبهه ظلم و استکبار کرده‌است.

استکبار جهاني که با در اختيار داشتن بزرگ ترين شبکه ي رسانه اي دنيا ، از رويارويي با ملت ايران مستاصل شده است و اينک با شيوه هاي جديد در ابعاد گوناگون به جنگ رواني روي آورده است.

کارکنان ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان ضمن پاسداشت یوم الله 22 بهمن و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگزار کبیر انقلاب و میثاق با فرزند خلف ایشان،حضرت آیت الله خامنه ای از تمام مردم ولایی دعوت می کنند که همانند سال های گذشته با شرکت در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

 

روابط عمومی ثبت احوال استان سیستان و بلوچستانتاریخ درج : 1398/11/21

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 46151 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 28 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 155 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 830 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2679 نفر