امروز : يكشنبه 15 تير 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از روند فعالیت ها و اقدامات ثبت احوال استان

بازدید استاندار سیستان و بلوچستان از روند فعالیت ها و اقدامات ثبت احوال استان

صبح امروز مهندس موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مدیران و معاونین استانداری و همچنین فرماندار شهرستان زاهدان از اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان و اداره ثبت احوال شهرستان زاهدان بازدید به عمل آوردند .
استاندار سیستان و بلوچستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان استان گفت : اقدامات و نوآوری های به وجود آمده در ثبت احوال سیستان و بلوچستان یک الگوی ابتکاری در سراسر کشور است .
مهندس موهبتی با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت : ارائه اصل شناسنامه و کد ملی برای حضور در انتخابات الزامی است . ثبت احوال بستر مناسبی را برای حضور مردم فراهم نموده است .
وی افزود :  ارائه خدمات در ثبت احوال به صورت الکترونیک و به روز در حال انجام است و تمامی خدمات در کمترین زمان به مراجعین ارائه می گردد و همچنین با الکترونیکی شدن ارائه خدمات ثبت احوال صرفه جویی در مصرف کاغذ و زمان شده است و ارائه خدمات ثبت احوال در تمامی نقاط استان یکسان و به صورت تمام الکترونیک بوده و در تمامی بخش ها ادارات ثبت احوال مستقر هستند و بدون نیاز به محل صدور مدارک هویتی ارائه خدمت می دهند .
تاریخ درج : 1398/11/19

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 46158 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 35 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 155 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 837 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2686 نفر