امروز : پنجشنبه 21 فروردين 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

دستور ویژه جهت بررسی پرونده های فاقدین شناسنامه مناطق سیل زده

دستور ویژه جهت بررسی پرونده های فاقدین شناسنامه مناطق سیل زده

مدیر کل ثبت احوال استان و هیات همراه جهت بازدید از روند صدور شناسنامه در مناطق سیل زده با بخشدار بخش نگور شهرستان چابهار دیدار و گفتگو نمودند .
سارانی بخشدار نگور با تقدیر از عملکرد ثبت احوال در خصوص شناسنامه سیل زدگان گفت : ثبت احوال همیشه عملکرد مناسبی داشته است و طرح صدور شناسنامه برای سیل زدگان کمک بسیاری به مردم بخش نگور می نماید و مشکل مردم سیل زده را مرتفع می نماید ، همچنین مقرر شده است تا در بازدید روستاهای سیل زده موارد به اطلاع مردم برسد و مشکل افراد هر چه سریعتر حل گردد .
دهمرده مدیر کل ثبت احوال استان گفت : با همکاری دستگاههای مربوط و ستاد بحران ، ادارات ثبت احوال آمادگی دارند سریع و به صورت ضربتی نسبت به صدور شناسنامه برای سیل زدگان اقدام نماید و با توجه به نزدیک شدن به زمان انتخابات و لزوم ارائه شناسنامه جهت اخذ رای ، هیچ فردی بدون شناسنامه باقی نماند و مشکلی در روند انتخابات صورت نگیرد.
رضا راحت دهمرده در خصوص فاقدین شناسنامه گفت : دستور ویژه برای پیگیری پرونده های منطقه سیل زده به ادارات ثبت احوال تابعه صادر شده است و مقرر شده افرادی که پرونده آنان در ادارات و شوراهای تامین است به صورت ویژه بررسی و نسبت به تعیین تکلیف پرونده ها اقدام گردد .
تاریخ درج : 1398/11/5

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 39310 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 101 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 152 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 825 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 2549 نفر