امروز : سه شنبه 14 مرداد 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

کسب عنوان اول طرح رضایتمندی ارباب رجوع در جشنواره شهید رجایی استان سیستان و بلوچستان

کسب عنوان اول طرح رضایتمندی ارباب رجوع در جشنواره شهید رجایی استان سیستان و بلوچستان

پیش از ظهر امروز جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان  با حضور استاندار س و ب ؛ معاونین استانداری ، مدیران کل دستگاههای اجرایی ، فرمانداران در محل سالن جلسات استانداری س و ب برگزار شد .

در این جلسه اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان در بخش رضایتمندی ارباب رجوع حائز بالاترین امتیاز و رتبه اول در بین دستگاههای اجرایی را به خود اختصاص داد و از طرف استاندار س و ب مورد تقدیر قرار گرفت .

استاندار سیستان و بلوچستان در این مراسم ضمن تقدیر از عملکرد ثبت احوال استان گفت : در مقایسه با سایر استانهای کشور که خدمات خود را به بخش های خصوصی و دفاتر پیشخوان واگذار نموده اند ثبت احوال استان س و ب با وجود کمبود امکانات و نیروی انسانی خود تمامی خدمات را به نحو احسن و با درصد رضایتمندی مطلوب به مراجعین ارائه نموده اند و این امر جای تقدیر دارد.

(( کسب این موفقیت را به تک تک همکاران سخت کوش و پر تلاش ثبت احوال استان س و ب تبریک عرض می نماییم ))تاریخ درج : 1398/6/30

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 49102 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 3 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 23 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 149 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 875 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3246 نفر