امروز : سه شنبه 14 مرداد 1399

سازمان ثبت احوال کشور


اداره کل ثبت احوال استان سیستان و بلوچستان

اخبار و اطلاعیه ها

جشن تولد شناسنامه دار شدن و پایان پرونده های فاقدین شناسنامه شهرستان دلگان

جشن تولد شناسنامه دار شدن و پایان پرونده های فاقدین شناسنامه شهرستان دلگان

شورای اداری شهرستان دلگان با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان کشور ، استاندار ، جمعی از مدیران کل دستگاهای اجرای برگزار شد .
در ابتدای این مراسم فرماندار شهرستان دلگان با اشاره به بحث فاقدین شناسنامه گفت : با تلاش ها و پیگیریهای شورای تامین شهرستان و اداره کل ثبت احوال استان تعداد بسیاری از فاقدین شناسنامه در استان شناسنامه دار شده اند و این جشن برای تولد افرادی است که امروز با صدور شناسنامه و دریافت هویت تازه متولد شده اند.
مدیر کل ثبت احوال استان گفت : مشکل فاقدین شناسنامه در استان با پیگیری های صورت گرفته و همکاری فرمانداران و شورای تامین شهرستانها پیشرفت بسیار خوبی داشته است .
وی گفت در شهرستان دلگان ۴۰۳ پرونده مورد بررسی قرار گرفته است که برای ۸۲۷ نفر شناسنامه صادر شده است و امید است تا پایان سال جشن فاقدین را در تمامی شهرستان ها برگزار نماییم ‌.
استاندار سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد ثبت احوال گفت :
همکاری ثبت احوال و شورای تامین باید محکمتر از قبل باشد تا بتوانیم در سراسر استان این جشن برگزار گردد و تمامی افراد ایرانی هویت و شناسنامه دار شوند .
وی گفت : امکانات و تجهیزات ادارات ثبت احوال را باید به نحو احسن تامین نمود تا سطح دسترسی مردم به ادارات ثبت احوال آسان تر گردد تا از ایجاد مشکلات این چنینی در آینده جلوگیری نمود.

تاریخ درج : 1398/4/9

بازگشت به آرشیو
آمار بازدیدها
تعداد کل بازدیدها تا امروز : 49105 نفر  |  تعداد بازدیدها کنندگان آنلاین : 1 نفر  |  تعداد بازدیدهای امروز : 27 نفر  |  تعداد بازدیدهای روز گذشته : 149 نفر  |  تعداد بازدیدهای 7 روز گذشته : 878 نفر  |  تعداد بازدیدهای 30 روز گذشته : 3249 نفر